Stolarz meblowy: Białystok, Łomża, Suwałki

Usługi stolarskie z ponad 20-letnim doświadczeniem.
Stabart

Usługi stolarskie.

Zespół naszej firmy, to doświadczeni technolodzy meblarstwa, projektanci, stolarze oraz graficy-projektanci modeli 3D. Minimalny staż w zespole to ponad 10 lat w branży.

Do dyspozycji mamy:
– własny tartak i suszarnie do drewna
– kilkadziesiąt różnego rodzaju obrabiarek tradycyjnych do drewna, forniru i płyty
– kilka specjalistycznych obrabiarek numerycznych CNC do: nestingu, rzeźbienia płaskiego, przestrzennego 3D, toczenia
– dwie filtrowane komory lakiernicze do lakieorwania końcowego i cztery komory do przygotowania powłok lakierniczych wstępnych
– kilka obrabiarek do metalu
– najnowsze oprogramowanie do: produkcji mebli ; do projektowania i wizualizacji mebli i wnętrz, do projektowania i modelowania rzeźbień i innych zdobień pod obrabiarki CNC

Dzięki powyższemu zapewniamy kompleksowo:
– projektowanie i wizualizację mebli i pomieszczeń oraz dekoracji meblowych
– wykonywanie prototypów mebli i elementów meblowych, takich jak fronty, rzeźby, listwy itp.
– fornirowanie płyt
– wykonywanie galanterii drewnianej, gadżetów, produktów marketingowych z drewna i forniru

Asortyment

Współpraca

Zapraszamy do współpracy:

  • Małe stolarnie
  • Zakłady produkcji mebli
  • Studia meblowe
  • Firmy z branży reklamy i marketingu
  • Projektantów
Przejdź do katalogu

Stolarz meblowy

Stolarz meblowy w pełnym znaczeniu, to zawód, w którym wymagane są umiejętności takie jak: znajomość gatunków drewna, obróbka drewna i płyt drewnopochodnych, składanie fornirów i fornirowanie. Niezbędna jest wiedza zdobywana poprzez naukę i doświadczenie. To drugie naszym zdaniem odgrywa znaczącą rolę. Wisienką na torcie umiejętności jest jeszcze pasja. Wiedza, umiejętności i pasja, te trzy cechy pozwalają na tworzenie mebli i komponentów meblowych najwyższej klasy. W całości procesu technologicznego istotna też jest jakość wykonania, solidność konstrukcji, spełniająca oczekiwania użytkownika. Firma Stabart Perkowscy staramy się spełniać te oczekiwania. Jako ceniony zakłąd stolarski zatrudniamy zespół specjalistów z długoletnim doświadczeniem w branży. Dzięki temu oferujemy naszym klientom kompleksowe usługi stolarskie na terenie podlasia jak i całej Polski. W naszej ofercie znajdują się kompleksowe usługi od wykonania projektu do jego kompleksowej realizacji. Wiedza oraz lata na rynku pozwalają nam na wykonywanie mebli według projektu klienta. Wykonujemy również fronty meblowe drewniane, fornirowane, toczenia, rzeźby, listwy. Naszą ofertę dedykujemy nie tylko dla klientów indywidualnych, ale również inwestorów, projektantów czy stolarni. Nasze zaplecze pozwala naszym stolarzom realizować zachwycające projekty, które sprawią, że Twoje miejsce nabierze niepowtarzalnego stylu i charakteru.

Usługi stolarskie Białystok, Łomża, Suwałki

Budowa domu, remont, wykończenie mieszkania czy biura, dobranie wyposażenia pod kątem funkcji użytkowych to wyzwanie, które często kosztuje wiele stresu i pochłania czas. Szczególnie, kiedy rynek oferuje produkty o zróżnicowanej jakości. Bez odpowiedniej wiedzy bardzo łatwo jest popełnić błąd i zamiast produktu trwałego, o solidnej konstrukcji, pozwalającej na użytkowanie przez wiele lat, zakupić mebel, który po okresie gwarancji będzie wymagał naprawy lub wymiany. Jeśli zależy Ci na jakości oraz solidnym wykonaniu, zachęcamy do skorzystania z usług stolarskich Stabart Perkowscy. Niezależnie od zaawansowania projektu dajemy gwarancję na dłuższy okres niż wymagamy prawem. Pozyskujemy drewno najlepszej jakości. Własny tartak i suszarnie pozwalają nam na panowanie nad obróbką surowca na każdym etapie. To pozwala na wytwarzanie mebli, frontów, listew i innych produktów, które cieszą oko i służą wiele lat. Podjęcie się współpracy z naszym zakładem przyniesie Ci wiele korzyści. Przede wszystkim jesteśmy wszechstronni i nie boimy się podejmować ryzyka czy nowatorskich projektów. Zachęcamy, koniecznie sprawdź galerię, gdzie znajdziesz wiele naszych realizacji.

Zakład stolarski Stabart. Stolarstwo Białystok, Podlaskie

Stolarstwo to sztuka. Coraz mniej w zawodzie jest osób mających umiejętności i doświadczenie w szerokim zakresie, to znaczy nie tylko przy składaniu mebli z gotowych elementów, ale również przy obróbce surowca drzewnego. Coraz częściej wymusza to konieczność stosowania zaawansowanych nowoczesnych maszyn. Są jednak procesy przy produkcji mebli, forntów, w których człowiek jest niezastąpiony. W zakładzie stolarskim Stabart Perkowscy wiele produktów wykonujemy stosując tradycyjną rzemieślniczą technologię, ręczną obróbkę. Szczególnie dotyczy ro wykonywania projektów indywidualnych, niepowtarzalnych. Lata doświadczenia pozwoliły naszemu zespołowi wprawić się we wszystkich aspektach tego pięknego rzemiosła. Bazujemy na materiałach pochodzenia naturalnego. Dzięki temu drewniane meble, fronty czy inne elementy drewniane wykonywane przez nas użytkowane są przez wiele lat. Dbamy o najmniejsze szczegóły, a efekt końcowy często zachwyca nawet nas – chociaż wiele już stworzyliśmy. Jako stolarze z powołania świadczymy usługi najwyższej jakości na terenie Podlasia oraz całej Polski. Zapraszamy do kontaktu.

Sprawdź również: