Stabart

Poznaj firmę z doświadczeniem!

Produkty i usługi najwyższej jakości

Naszą działalność rozpoczynaliśmy w latach 80-tych, wytwarzając meble do sklepów z wyrobami artystycznymi (sieć DESA, ART itp..) W roku 1990 rozpoczęliśmy produkcję mebli na zamówienie, głównie kuchennych.

Pod koniec lat 90-tych wyspecjalizowaliśmy się w produkcji drzwiczek drewnianych i fornirowanych.

Nieustannie zmieniająca się sytuacja rynkowa zmusza nas do rozszerzania oferty. Obecnie rozbudowujemy możliwości kooperacji z klientami-inwestorami, projektantami i stolarzami na etapie wstępnym projektowania.

Umożliwia to „skrojenie” każdego mebla na wymiar bez żadnych kompromisów, przy czynnym współudziale wszystkich stron.

Indywidualne podejście

Wieloletnie doświadczenie

Jako renomowany producent frontów meblowych, komponentów oraz całych mebli oferujemy Państwu rozwiązania w pełni odpowiadające Waszym potrzebom. Razem tworzymy wyjątkowe kompozycje wnętrz. Zaprojektujemy drzwiczki meblowe idealnie współgrające z nowymi bądź odnawianymi korpusami. Staramy się w pełni dostosować do potrzeb naszych klientów.

Właśnie dlatego wykonujemy fronty drewniane w różnorodnej stylistyce i bogatej kolorystyce. Przed przejściem do właściwych prac, dokonujemy pomiaru i prowadzimy szczegółowe konsultacje z klientem. Na tym etapie możemy także doradzić Państwu jakie fronty meblowe najlepiej będą pasowały do salonu, a które do kuchni. Fronty mebli kuchennych wykonujemy przede wszystkim z myślą o stworzeniu przyjaznej i ciepłej atmosfery, która będzie zachętą do eksperymentów w gotowaniu.

Sprawdź naszą ofertę

Poznaj szczegóły każdej z nich!