Meble drewniane na zamówienie - Białystok, Łomża, Suwałki

Wysokiej jakości meble drewniane.
Stabart

Meble drewniane.

Nasze meble wyróżniają się solidnością. Konstruujemy je tak, by służyły wiele lat. Wychodzimy z założenia, że takie podejście jest najbardziej proekologiczne, użyteczne.

Czy mają Państwo w swoich domach lub domach swoich rodziców meble sprzed 80, 100 lat? Często, jeśli pochodziły z dobrych zakładów rzemieślniczych, po drobnej renowacji mogą służyć kolejnym pokoleniom.

Do produkcji używamy przede wszystkim materiałów naturalnych: drewna, fornirów, płyty stolarskiej. Jedynie tam, gdzie względy konstrukcyjne i technologiczne wymuszają, wykorzystujemy płytę wiórową i MDF.

W naszym zespole mamy doświadczonych technologów i projektantów. Współpracujemy też z wieloma stylistami wnętrz, projektantami mebli cenionymi na rynku.

Nie ograniczamy się tylko do mebli katalogowych. Wykonujemy meble spersonalizowane, czyli dopasowujemy gotowe nasze projekty do potrzeb Klienta w zakresie: zmiany wymiarów, dobierania kolorystyki, jak również projektujemy całkowicie nowe meble.
Współpracując z wieloma zaufanymi stolarniami, studiami mebli i projektantami w kraju, projektujemy i wykonujemy meble kuchenne, meble do salonu, biura, łazienek, sypialni.

Asortyment

Katalog produktów

W naszej ofercie znajdą Państwo:

  • Stoły
  • Stoliki kawowe
  • Półki
  • Taborety i stołki
Przejdź do katalogu

Sprawdź również: